Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

iPhone 5  Kılıfları ve Kapakları

iPhone 5 Kılıfları ve Kapakları

Qwerty markası, iPhone 5 / 5S / 5C / SE Kılıfları ve Kapakları, ayrıca cep telefonu yedek parça ve aksesuarlarına dair bir çok ürün gurubu satışı yapmaktadır. İphone gurubunda yer alan bir çok aksesuar, kapak ve kılıflar yerli üretim olarak qwerty kalitesi ile üretilip %100 deri ve kalite anlamında 1.seviye kalitede üretilmektedir. Sadece yurt içi değil, yurt dışında da faaliyetlerine devam eden Qwerty ürünleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına 7/24 online olarak hizmetinize açıktır.

iPhone 5 Dokuma Kılıflar

Carpet Case Anavarza cep telefonları kılıfları, 21 gram olmasıyla cihazınızda ağırlık hissi yaşatmaz. Telefonunuza takıldıktan sonra 10,5 cm kalınlığındadır. 32 farklı desen bulunan bu kılıflar telefonunuza kolayca takılıp çıkarılabilir. iPhone 5 / 5S / 5C / SE cep telefonlarının kameralarına göre kesildiği için fotoğraf çektirmek istediğinizde kılıfları çıkarmanıza gerek yoktur. Telefonunuzu darbelere, düşmelere, çizilmelere karşı korur. Kılıf telefonunuzda takılıyken şarj edebilir, kulaklık takabilir, kamerasını kullanabilirsiniz. Ses açma ve kapatma tuşlarınızı da kılıf üzerindeyken kullanmanız mümkün. Tamamen el işçiliği olan kılıflar gerçek dokuma özelliğine sahiptir. Motifler tamamen qwerty.com.tr sitesine aittir. Geleneksel Türk motiflerinin işlendiği kılıfları cep telefonu aksesuarları kategorisinden seçebilirsiniz.

Phone 5 Standlı Kılıflar

Justin Case Ostrich cep telefonları kılıfları, 25 gram olmasıyla cihazınızda ağırlık hissi yaşatmaz. Telefonunuza takıldıktan sonra 11,5 cm kalınlığındadır. 7 farklı desen bulunan bu kılıflar telefonunuza kolayca takılıp çıkarılabilir. iPhone 5 / 5S / 5C / SE cep telefonlarının kameralarına göre kesildiği için fotoğraf çektirmek istediğinizde kılıfları çıkarmanıza gerek yoktur. Telefonunuzu darbelere, düşmelere, çizilmelere karşı korur. Kılıf telefonunuzda takılıyken şarj edebilir, kulaklık takabilir, kamerasını kullanabilirsiniz. Ses açma ve kapatma tuşlarınızı da kılıf üzerindeyken kullanmanız mümkün. Tamamen deri olan kılıflar gerçek deri özelliğine sahiptir. Kılıfların tasarımı tamamen qwerty.com.tr sitesine aittir. Telefonunuzu ağırlaştırmaz. Gizli stand özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Dokusu kabartma olduğu için elinizden kaymayacak tasarıma sahiptir. Türkiye de sadece qwerty.com.tr sitemizde üretilmekte ve satılmaktadır. Telefonunuzun ön ekranını kaplamayan kolay kullanımlı şık standlı telefon kılıflara, cep telefonları aksesuarları kategorisinden bakabilirsiniz

iPhone 5 Kartlıklı Telefon Kılıf Ürünleri

Justin Case Algol Kartlıklı Dokulu Bordo Hakiki Deri Kılıf, 24 gram olmasıyla cihazınızda ağırlık hissi yaşatmaz. Telefonunuza takıldıktan sonra 10,5 cm kalınlığındadır. 24 farklı desen bulunan bu kılıflar telefonunuza kolayca takılıp çıkarılabilir. iPhone 5 cep telefonlarının kameralarına göre kesildiği için fotoğraf çektirmek istediğinizde kılıfları çıkarmanıza gerek yoktur. Telefonunuzu darbelere, düşmelere, çizilmelere karşı korur. Kılıf telefonunuzda takılıyken şarj edebilir, kulaklık takabilir, kamerasını kullanabilirsiniz. Ses açma ve kapatma tuşlarınızı da kılıf üzerindeyken kullanmanız mümkün. Tamamen deri olan kılıflar gerçek deri özelliğine sahiptir. Kılıfların tasarımı tamamen qwerty.com.tr sitesine aittir. Telefonunuzu ağırlaştırmaz. Gizli stand özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Dokusu kabartma olduğu için elinizden kaymayacak tasarıma sahiptir. Türkiye de sadece qwerty.com.tr sitemizde üretilmekte ve satılmaktadır. Telefonunuzun ön ekranını kaplamayan kolay kullanımlı şık kartlıklı telefon kılıflara, cep telefonları aksesuarları kategorisinden bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.