Menu
Your Cart

Hakkımızda

QWERTY KİMDİR

Kalite, hayatınızın her alanında stiliniz haline gelecek. Günümüzde stil sahipleri insanlar, kendilerini birbirinden iddialı aksesuar ve takılarla ödüllendiriyor. Bu aksesuarlar kimi zaman bir kol saati, kimi zaman gözlük veya telefon kılıfı. Artık tarzınızı ifade etme seçeneklerinizden biri de, her birimizin vazgeçilmez teknolojik aleti olan telefonlardır. Hem akıllı telefonlarınızı korumak, hem de kendi stilinizi size en uygun ürünlerle gösterebilmeniz için kaliteli tasarımlara imza atıyoruz.

El Yapımı Tasarım Ürünler

El yapımı, şık, yerli üretim telefon kılıfları ile, artık cep telefonlarınız hem kırılma gibi istenmeyen durumlara karşı korunacak, hem de şık aksesuarınız göz dolduracak. En kaliteli tasarımları tüketiciyle buluşturan markamız, 2012 yılında faaliyete başlamıştır. Justin Case, Mehmet Başaran tarafından kurulan bir firmadır. Merkezi İstanbul Fatih’te bulunan Justin Case, Turkcell-Vodafone-Türk Telekom mağazalarından ve seçkim AVM’lerden seçebileceğiniz kaliteli ürün yelpazesi ile fark yaratmaktadır.

Sadece Telefon Kılıfı Değil Gerçek Bir Aksesuar

Kuruluşundan beri firmamız, telefon kılıfını gerçek bir aksesuara dönüştüren çalışmalara imza attı. El yapımı, orijinal, deri aksesuarlara ek olarak çeşitli telefonlara uygun bataryalar, kulaklıklar, güç adaptörleri gibi ürünleri tüketici ile buluşturdu. Yalnızca Türkiye’de değil, yurtdışında da geniş bir müşteri kitlesine ulaştı.

Tüm Dünyayı Hayran Bırakan Kalite

Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Orta Doğu ülkeleri, tasarım ürünlerimizi ihraç ettiğimiz adreslerdir. Kendi üretimimiz olan deri kılıflara olan ilgi her geçen gün artarak devam etmektedir. Üstelik yalnızca telefonlar için değil, aynı zamanda tabletler için de hem deri, hem de el yapımı kılıf modelleri bulunmaktadır. Her biri tasarım harikası olan ürünlerimiz son derece dayanıklıdır. Bu nedenle ihracatı her geçen gün katlanarak artış göstermektedir. Severek kullanacağınız kaliteli, deri, desenli ve kişiye özel kılıf modelleri için web sitemizi inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleneksel motiflere sahip telefon kılıflarından en modern tasarımlara kadar tüm ürünler, kaliteli işçilik ve güvenilir tedarik süreci ile evinize gelmektedir. Bu deneyimi yaşamak ve tarzınızı yansıtmak için hemen sipariş verin!

Telefon Kılıfı Neden Kullanmalısınız

Telefonunuzun yere düşmesi durumunda darbe emici özelliği ile telefonunuzu gelecek hasarlara karşı korur.