Galaxy Note 8 Deri Kılıflar

 Çok farklı tasarım ile yüksek işlemcisi, RAM'i, depolama kapasitesi, mükemmel fotoğraf deneyimi ve yüksek pil gücü ile piyasadaki en iyi telefonların başını çeken Galaxy S8 telefonu, Samsung'un Galaxy serisinin son çıkan telefonudur. Yaklaşık her sene yeni bir Galaxy modeli ile görücüye çıkan telefon kullanıcılara birçok yenilik ve farklılık ile şaşırtmaya devam etmektedir. Telefon ile piyasaya çıkan yüzlerce farklı modeldeki kılıflardan her daim bir adım önde olan Galaxy Note 8 deri Kılıflar çok fazla tercih edilen kılıf modelidir. Deri her şeyde kullanılan ve girdiği her ortama kalite katan ve lüksü simgelemektedir. Telefon kılıflarında da yıllardır tercih edilmekte ve vazgeçilmez olmaktadır. Deri kılıflara trend görüntüyü vermek için birçok tasarımcı çalışmakta, yeni renkler, yeni desenler tasarlayarak derinin üzerine işleyebilmektedirler. Tam koruma sağlayan modelleri ile birlikte sadece arka kapağı koruyan modelleri, çekmeli kılıfları, yan korumaları ön koruması, uyku modlu deri kılıflar piyasada bulunmaktadır. Deri kılıfların en önemli tercih sebeplerinden bir diğeri derinin kesinlikle sıvının geçişine izin vermemesidir. Bu şekilde belli bir bölgeden gelen sıvı tehlikesine karşı koruma sağlamaktadır.

  Deri kılıfların yan ve köşelerine korumayı daha sağlıklı bir hale getirebilmek için özel materyaller kullanılmaktadır. Darbeler genelde köşe kısımlarından geldiğinde oldukça tehlike olabilmekte ve telefonu kullanılamaz hale getirebilmektedir. Bunu engellemek için kullanılan Samsung S8 klıfları birçok kişinin telefonunda en önemli aksesuar halindedir. Ayrıca tam koruma sağlayan modellerinde ön ekranın kırılmaması için o bölgeyi koruma altına almıştır.

   Korumanın haricinde telefona estetik bir görüntü sağlayan deri kılıflar birçok farklı desende ve üzerindeki işlemeler ile kullanıcıların isteğine cevap vermektedir. Trend bir görüntü sağlayabilmek için öncelikle renk uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Siyah ve beyaz renkleri yine en çok tercih edilen renklerden birisi olmaktadır. Özellikle Galaxy S8 cüzdan kılıf ve diğer deri kılıfların seçimi yapılırken telefona tam oturması takılıp çıkarılırken zorlanmadan bu işlemin yapılabilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde bol olmaması ve köşelerde boşluk kalmaması dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurlardır. Ayrıca cihazın sensörlerini, kameralarını, hoparlörünü kapatmayan modellerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Sizde Galaxy Note 8  deri kılıf ürünlerine göz atmak istiyorsanız, hemen kategori altında yer alan ürün guruplarından kendinize özgü tasarım ve modeli seçip, hemen sipariş edebilirsiniz

Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.