Galaxy S7 Edge Deri Kılıflar

Galaxy S7 Edge deri kılıflar, samsung marka telefon sahibi müşterilerimiz tarafından oldukça çok rağbet gören, estetik, şık ve kullanışlı kılıf modellerimizdir. Birbirinden farklı renk ve desen çeşidine sahip olan, kendi içerinde bile ufak aparatları bulunan bu modellerimiz dönemin yeni trendleridir.

Galaxy S7 Edge Deri Kılıf Modelleri; Qwerty.com.tr adresimizdeki Samsung kategorisindeki Justin Case sekmesinde bulunan bu kılıf modellerimizin kendne has özelliklerine bağlı olarak birçok farklı alt modeli de bulunmaktadır. Bu modellerin en çok ilgi görenleri ise DaVinci kartlıklı deri kılıf modelleri ve Flippo gizli mıknatıslı deri kılıf modelleridir. İki modelin birbirinden farkı ise Flippo modelinin diğerine oranla çok daha nostaljik bir görünüme sahip olmasıdır. DaVinci modelinde kullanılan renkler diğerine göre çok daha canlı ve cıvıl cıvıldır. Ayrıca DaVinci modelinde kartlık bulunurken, Flippo da ise mıknatıs kapak sistemi bulunmaktadır.

Bunların dışında, üzerinde küçük noktacık deseni bulunan Ostrich dokulu deri kılıf modeli ve Wallet standlı deri kılıf modeli de kategorimizde mevcuttur. Ostrich modeli bayan müşterilerimiz tarafından oldukça çok ilgi görmektedir. Çünkü üzerindeki küçük nokta nokta çıkıntılar ve canlı desenleri sayesinde çok şirin bir görüntüye sahiplerdir. Ayrıca dokunduğunuz zaman elinizdeki yumuşaklık hissi de telefonunuzu elinizden bırakmayı istememenize yol açacak kadar hoştur. Wallet modelimiz ise görünüm itibari ile bir cüzdanı andırmaktadır. Prestijli görünümü ve pastel tonları sayesinde hem dizayn hem de renk skalası bakımından iş hayatında oldukça sık kullanılan bir modeldir.

Galaxy S7 Edge Deri Kılıf Fiyatları; Qwerty kalitesiyle ve güvencesiyle sizlere sunmuş olduğumuz tüm kılıf modellerimiz, piyasada bulunan aynı tür ve modeldeki kılıflara oranla Qwerty.com.tr adresimizde her cebe uygun fiyatlarda ilginize sunulmaktadır.Bu uygun fiyatlarda ve yüksek kalitedeki ürünlerimize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise sadece sitemizdeki Samsung sekmesine girip Galaxy S7 Edge kısmına tıklayıp, sonra da kılıflar ve kapaklar kategorisine gelmektir. Ardından da Justin Case sekmesine tıklayıp istediğiniz deri kılıf modelini seçmenizdir. Ya da sitemizin kendine özel arama motoruna gelip aradığınız modeli yazarak da istediğiniz deri kılıfa sahip olabilirsiniz.

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.